Kostka brukowa doskonale komponuje się z zielonymi przestrzeniami wokół domu. W swojej ofercie posiadamy produkty, wykorzystanie których sprawia, że ścieżki ogrodowe stają się wygodnym, trwałym i estetycznym dopełnieniem domowej oazy spokoju.

Nasza oferta:

ZPB Kaczmarek- PŁYTA CORSO

 Płyta corso ma grubość 50 mm, jest dedykowana do dużych, ozdobnych nawierzchni. Produkowana w niezwykle szlachetnej gamie kolorystycznej.

Taras

 To przedsionek ogrodu, na którym możemy wypoczywać w rodzinnym gronie, zjeść pyszny posiłek w gronie znajomych lub zrelaksować się przy dobrej książce i kawie po ciężkim dniu. Niezwykle ważne jest odpowiednie dobranie materiału, z którego zostanie wykonany taras. Aby służył nam przez długie lata, powinniśmy zdecydować się na trwały, funkcjonalny i odporny na skrajne warunki atmosferyczne budulec. Równie ważne jest dopasowanie jego wyglądu do stylu, w jakim utrzymany jest dom czy ogród. Wszystkie te cechy doskonale łączy w sobie szlachetna kostka brukowa, solidna i wytrzymała, ale również piękna i komfortowa w użytkowaniu , a dzięki dużej ilości dostępnych wzorów, kolorów i kształtów – możliwa do wykorzystania w dowolnej aranżacji.

ZPB Kaczmarek - CAPRI

Pierwszy w ofercie ZPB Kaczmarek system bruku o grubości 70 mm. Piękny, szlachetnie wyglądający, bezfazowy wzór. Trzy podłużne elementy systemu capri oferowane są w szerokiej gamie kolorów klasycznych oraz płukanych.

Produkty brzegowe – elementy małej architektury

W naszej ofercie znaleźć można również szeroką gamę produktów brzegowych, które doskonale sprawdzają się jako elementy małej architektury, takie jak ścianki oporowe, schody i krawężniki. Pełnią one funkcję nie tylko estetyczną, ale również zabezpieczającą. Chronią m.in. brzegi skarp przed osuwaniem się gruntu i ograniczają zanieczyszczanie się ciągów komunikacyjnych. Ścieżki ogrodowe otoczone elementami brzegowymi nabierają wyjątkowego charakteru, zupełnie jak obraz oprawiony w szykowną, elegancką ramę.

Schody

Aranżując przestrzeń wokół domu nie można zapomnieć o schodach. Aby służyły nam przez wiele lat w nienaruszonym stanie, warto wybrać materiał, któremu niestraszne będzie intensywne użytkowanie, zmienna temperatura czy skrajne warunki pogodowe

ZPB Kaczmarek - STOPNIE VOLCANO

Stopnie Volcano to kolejny element małej architektury w ofercie ZPB Kaczmarek. Faktura naturalnie przełamanego kamienia połączona z gładką powierzchnią, znakomicie korespondują z palisadą łupaną, tworząc wyjątkowo atrakcyjny wizualnie zestaw

© All rights reserved. Create by Adam Leśniewski 2018

Close Menu